ˆ

Komisje

Lista zmian

Zmiany z dnia: 2014-12-18

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
11:00:17 Edycja elementu informacja Komisja ds. oświaty, turystyki, sportu i kultury
(widoczna od 1970-01-01 00:00:00 do 2070-01-01 00:00:00)
Rafał Piechocki

Zmiany z dnia: 2012-05-21

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
11:00:30 Edycja elementu informacja Komisja ds. oświaty, turystyki, sportu i kultury Administrator Systemu

Zmiany z dnia: 2010-12-31

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
13:17:03 Upublicznienie informacji Katarzyna Przewłocka
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Gminy w Lubrzy
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu