ˆ

Komisje

Lista zmian

Zmiany z dnia: 2016-05-04

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
11:55:53 Edycja elementu informacja Komisja ds. utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubrza
(widoczna od 1970-01-01 00:00:00 do 2070-01-01 00:00:00)
Rafał Piechocki

Zmiany z dnia: 2016-02-17

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
13:21:40 Edycja elementu informacja Komisja ds. utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubrza
(widoczna od 1970-01-01 00:00:00 do 2070-01-01 00:00:00)
Rafał Piechocki

Zmiany z dnia: 2014-12-18

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
11:01:16 Edycja elementu informacja Komisja ds. utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubrza
(widoczna od 1970-01-01 00:00:00 do 2070-01-01 00:00:00)
Rafał Piechocki

Zmiany z dnia: 2012-05-21

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
11:00:04 Edycja elementu informacja Komisja ds. utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubrza Administrator Systemu

Zmiany z dnia: 2010-12-31

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
13:15:44 Upublicznienie informacji Katarzyna Przewłocka
« powrót do poprzedniej strony